Zaznacz stronę

Asany znane są od setek lat i udoskonalane przez wielu wybitnych nauczycieli jogi. Ewoluują wraz ze zmianą aktywności fizycznej człowieka. Dzięki swojej precyzji pomagają nam odzyskać prawidłowe czucie własnego ciała, które jest doskonałym wstępem do pełnego prawidłowego ruchu. Nie tylko w stawach kręgosłupa ale również w całym ciele. Elastyczność stanowi wielkie dobrodziejstwo praktykowania asan lecz balans-zrównoważenie jest ich istotą. Współczesny człowiek, jego forma aktywności fizycznej w dużej mierze ograniczone, są bardzo dalekie od zrównoważenia i pobudzenia właściwych wzorców ruchowych. Cierpimy z powodu niewłaściwej postawy ciała, nosimy w sobie napięcia, które pozbywają nas energii.
Zamykamy sobie drogę przez ograniczony oddech do przeżywania emocji i uczuć. Lecz nadal jest w nas pierwotna natura, która podpowiada nam, że powinniśmy poszukiwać takiej formy aktywności ruchowej, która posiada holistyczny, czyli całościowy pogląd na funkcjonowanie człowieka.
Joga przybyła na Zachód nie dlatego, że jesteśmy znudzeni próżni, lecz dlatego, że nasza intuicja poszukuje tego, co dla nas najlepsze. Znawcy funkcjonowania ludzkiego ciała zawsze wybierają asany jako sprawdzone i pewne formy przywracania równowagi w ciele człowieka.
Dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy do dołączenia lub rozpoczęcia z nami praktyki jogi – Marek Migała i organizatorzy.

Malowniczo położony ośrodek „Leśnik” w Orzechowie Morskim spełni Państwa wszelkie oczekiwania. Jest to komfortowy ośrodek, idealne miejsce dla ludzi szukających ciszy i spokoju. Ośrodek znajduje się 150 m. od plaży , położony jest w lesie bukowo-sosnowym , gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się leśna ścieżka dydaktyczna ” Orzechowska wydma” oraz wieża widokowa ( 49 m.).

Jogę poprowadzi Marek Migała – dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Junior 3. Praktykuje jogę od 26 lat, uczy od 20 lat. Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Specjalizuje się w terapeutycznym aspekcie jogi. Cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy. Również dokształca się nadal w ramach swojej pracy zawodowej, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Obecnie prowadzi zajęcia jogi w Joga Centrum oraz pracuje we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.(więcej)

Orzechowo Morskie dzieli od Ustki tylko 7 km. Liczne szlaki piesze i rowerowe okalające ośrodek zapewnią wypoczynek na świeżym powietrzu. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów oraz rowerków dla dzieci jak również fotelików dla najmłodszych przy rowerach dorosłych. Dodatkowym atutem jest stadnina koni położona niedaleko kompleksu.
Ośrodek jest przygotowany na przyjęcie rodzin z dziećmi. Pociechy znajdą dla siebie plac zabaw oraz kącik edukacji przyrodniczo-leśnej.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa teren ośrodka jest w całości ogrodzony z automatycznie zamykaną bramą wjazdową a parking jest monitorowany. Istnieje możliwość zorganizowania grilla i ogniska .
Na terenie ośrodka znajduje się kort do tenisa ziemnego.

Mile widziane rodziny z dziećmi – podczas trwania zajęć jogi organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 4-10 lat ( w tym jogę dla dzieci ) .

W trakcie warsztatu można skorzystać z masażu ma-uri na dwie lub cztery ręce ( płatny oddzielnie ). Masaż wykonują Magda z Romanem.

PROGRAM WCZASÓW  Z JOGĄ 17.07 – 24.07.2021

17.07. sobota:
16:00 –  zakwaterowanie
17:00-18:45 –  joga
19:00  –  kolacja
20:00 – spotkanie organizacyjne

18.07. niedziela do 23.07. piątek:
7:15 – medytacja8:00-10:00 – joga dla zaawansowanych
10:15 – 11:45 – joga dla początkujących
( 10:15 – 10:45 – joga dla dzieci )
12:00 – obiad
15:45-17:15 – joga dla osób początkujących
17-15-18:45 – joga dla osób praktykujących+pranajama
19:00 – kolacja
20:00-21:00 – medytacja

24.07.sobota:
8:00 – 10:00 – joga
10:00 – 11:00 – wykwaterowanie
11:00 – obiad

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Leśnik” w Orzechowie Morskim
76-270 Ustka
tel./fax (59) 81 446 35www.orzechowo-morskie.pl

KOSZT pobytu 1 osoby :
OPCJA I : Apartament 3-4 osobowy:
Powierzchnia: 29 m2
W skład apartamentu wchodzą:
– 2 pokoje (dzienny / living room oraz sypialnia),
– łazienka ,
– balkon
Wyposażony jest w:
– TV,
– WI-FI
– radioodbiornik,
– w pokoju dziennym na wyposażeniu czajnik bezprzewodowy, lodówka, zastawa ( talerze, sztućce, kubki ),
– w pokoju dziennym wersalka 2-osobowa, w sypialni dwa jednoosobowe tapczany,
– wyposażenie plażowe (leżak, parawan, koc plażowy):
1990 zł osoba dorosła
1450 zł dziecko od 4 do 10 lat

OPCJA II : Pokój 2-osobowy:
W skład pokoju wchodzi:
– łazienka,
– pokój dzienny,
Wyposażony jest w:
– TV,
– WI-FI
– radioodbiornik,
– lodówkę,
– czajnik bezprzewodowy,
– zastawę,
– wersalkę dwuosobową i tapczan jednoosobowy,
– wyposażenie plażowe (leżak, parawan, koc plażowy):
1990 zł osoba dorosła
1450 zł dziecko od 4 do 10 lat

OPCJA III : Pokój 1-osobowy:
W skład pokoju wchodzi:
– łazienka,
– pokój dzienny,
Wyposażony jest w:
– TV,
– WI-FI,
– radioodbiornik,
– lodówkę,
– czajnik bezprzewodowy,
– zastawę,
– wersalkę dwuosobową,
– wyposażenie plażowe (leżak, parawan, koc plażowy):
2290 zł osoba dorosła

OPCJA IV : Domek 4-5 osobowy ( ok.50 m2 )
W skład domku wchodzą:
-2 sypialnie 2 osobowe z 2 łóżkami,
– pokój dzienny / living room z rozkładaną wersalką
– łazienka
Wyposażony jest w:
– TV,
– WI-FI,
– lodówkę,
– radioodbiornik,
– czajnik bezprzewodowy,
– zastawę,
– wyposażenie plażowe (leżak, parawan, koc plażowy):
1990 zł osoba dorosła
1450 zł dziecko od 4 do 10 lat

Dzieci do 4 lat bez świadczeń ( bez wyżywienia+ bez osobnego łóżka + bez korzystania z opieki i zajęć jogi dla dzieci ) bezpłatnie.

OSOBY TOWARZYSZĄCE MINUS 300zł

W cenie pobytu zawarto : noclegi , 2 obfite posiłki wegetariańskie, ognisko , zajęcia jogi , medytację , ćwiczenia oddechowe , opiekę nad dziećmi, jogę dla dzieci, całodobowy parking strzeżony .

Opłata klimatyczna ( 4 zł /dzień ) płatna na miejscu w recepcji w dniu przyjazdu.

Przejazd we własnym zakresie.

Ilość miejsc w poszczególnych opcjach ograniczona!!

Pamiętaj, żeby zabrać swoją matę do jogi. Reszta pomocy będzie na miejscu.

Wcześniejsze zgłoszenie zapewni Ci preferowaną opcję pobytu, a poza tym wszystkie osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i wpłacą zaliczkę do 28 lutego  otrzymają rabat w wysokości 100 zł.( zniżka dotyczy tylko osób, które korzystają w pełnym zakresie z oferty wyjazdu ). Przy zgłaszaniu uczestnictwa w formularzu zgłoszeniowym w pozycji ”opcja wyjazdu” proszę wpisać ” np. OPCJA I pkt 1 ”

REZERWACJA:

Proszę wypełnić wszystkie pozycje formularza zgłoszeniowego ( kliknij w podany adres ) http://www.wczasy-joga.pl/formularz-zgloszeniowy .

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia proszę wpłacić zaliczkę w wysokości: -600zł osoba ćwicząca -300zł osoba towarzysząca -100zł dziecko na konto:

Mandala Szkoła Jogi Roman Prus ul. Prymasa St.Wyszyńskiego 40/43 62-800 Kalisz mbank 10 1140 2004 0000 3802 3829 6296.W tytule wpłaty proszę wpisać ”karnet na zajęcia jogi” oraz imię i nazwisko uczestnika.

Reszta kwoty płatna na miejscu w gotówce w czasie spotkania organizacyjnego. Nie akceptujemy kart płatniczych. Prosimy nie przelewać całości kwoty na konto.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu na 30 dni przed rozpoczęciem wpłacona zaliczka staje się zadatkiem i nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji wcześniej niż 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu 20% z wpłaconej zaliczki staje się zadatkiem i przechodzi na koszty organizacji.

Szczegółowych informacji udziela Roman Prus, tel. 503-069-693 ; 62-599-95-73.

Zapraszamy serdecznie Marek Migała oraz Roman i Magda Prus.

Informacja również na stronie www.wczasy-joga.pl