Zaznacz stronę
Zapraszam na wspólną praktykę jogi Iyengara w ujęciu medycznym. Jak zwykle zajęcia będą obfitowały w szeroki komentarz dotyczący terapeutycznych właściwości asan oraz wskazówki jak pracować z poszczególnymi problemami w schorzeniach narządu ruchu, objawiającymi się bólami kolan, bioder, kręgosłupa, barków… Będzie również czas indywidualne konsultacje medyczne. A wszystko to odbędzie się tradycyjnie w Rajszewie. Zapraszam wszystkich chętnych do praktyki jogi, zarówno osoby początkujące jak i już ćwiczące.

Marek Migała – dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Junior 1. Praktykuje jogę od 21 lat, uczy od 14 lat. Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Specjalizuje się w terapeutycznym aspekcie jogi. Cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy. Również dokształca się nadal w ramach swojej pracy zawodowej, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach – jest w trakcie szkoleń z zakresu anatomii powięziowej. Obecnie prowadzi zajęcia jogi w Joga Centrum oraz pracuje we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.

RAJSZEW PROJECT

Dom mieści się przy ul. Konwaliowej 15 w Rajszewie, na zagospodarowanej, prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Na terenie ośrodka znajdują się: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Można udać się spacerem nad Wisłę ( 1 km) lub do pobliskiego lasu. Niedaleko znajdują się też: rezerwat przyrody, pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa.

Celem założycieli tego jogicznego miejsca jest przede wszystkim propagowanie zdrowego stylu życia. Stworzyli oni ciepły dom, w którym można w spokoju i ciszy zregenerować siły, odpocząć od codziennego zgiełku i z dystansem spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość. Jedzenie wegetariańskie, kharma joga, brak telewizji, ograniczenie rozmów prze komórki – to tylko niektóre zasady jakimi kierują się właściciele domu. Więcej informacji na stronie http://www.rajszewproject.pl/ oraz https://www.facebook.com/RajszewProject – zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 i 6 osobowych z umywalkami, wspólne łazienki znajdują się na korytarzu. Pokoje są wyposażone we wszystkie potrzebne rzeczy, prosimy jedynie o zabranie ręczników.

Dodatkowo do dyspozycji gości:
– pokój herbaciany
– sala kominkowa/seminaryjna 60m
– sala gimnastyczna z zapleczem 100 m
– jadalnia

WYŻYWIENIE

Kuchnia wegańska (bez jajek i mleka) z dodatkiem potraw wegetariańskich. Będą to zdrowe, pełnowartościowe i smaczne posiłki przygotowane na bazie świeżych nie-przetworzonych produktów.

Zaczynamy zajęciami jogi 7 listopada (piątek) o godz. 17.00 a kończymy obiadem 11 listopada (wtorek) ok. godz. 14.00

Prosimy o zabranie ze sobą mat do jogi, pozostały sprzęt będzie na miejscu. Istnieje możliwość wypożyczenia maty w ośrodku.

KOSZT WARSZTATU

Koszt warsztatu to:
850 zł/osoby – obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie oraz pełen program kursu.
Zaliczka w wysokości 150 zł/osoby płatana w ciągu 7 dni od zgłoszenia.

REZERWACJA

W związku z ograniczoną liczba miejsc zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Aby zarezerwować miejsce należy przesłać zgłoszenie na adresmarek.migala@wp.pl lub zadzwonić pod nr tel. 506 102 529 oraz wpłacić zaliczkę na konto nr: 98 1160 2202 0000 0002 3627 9885 (Elżbieta Michałkiewicz, 04-865 Warszawa, ul. Romantyczna 2a). W tytule przelewu prosimy wpisać: „rezerwacja pobytu 7-11 listopada 2014” (jeżeli przelew nie jest dokonywany z konta osobistego uczestnika warsztatu, prosimy o wpisanie dodatkowo imienia i nazwiska osoby, za którą została zapłacona zaliczka).
W przypadku braku wpłaty w ciągu 7 dni od przesłania zgłoszenia rezerwacja zostanie anulowana.
Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.

DOJAZD

Wieś Rajszew znajduje się w gminie Jabłonna, przy drodze nr 630 Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki (mapa). Dojechać można linią autobusową Translud z Warszawy – czas przejazdu ok. 40 minut (Linie 2 i 6 – odjazd z Warszawy z przystanku pod Domami Towarowymi Centrum).

Zapraszam do wspólnej praktyki,
Marek Migała
www.przystanekjoga.pl
www.facebook.com/PrzystanekJoga