Zaznacz stronę

Zapraszam na mój warsztat majowy wszystkich chcących pogłębić praktyce jogi. Będę świeżo po powrocie z Indii z Instytutu Jogi IYENGARA w Punie, a warsztat odbędzie się w miejscu dla mnie szczególnym. Tęczową Dolinę znam od lat i energia tego miejsca sprzyja nie tylko praktyce jogi ale również poszukiwaniu wewnętrznej mądrości i spokoju ducha. Wyjątkowo dba się tam aby człowiek był w bliskim kontakcie z naturą, nie tylko otoczenia ale też naturą swoich wewnętrznych potrzeb. Wielkim atutem tego miejsca jest położenie na wzgórzu w otoczeniu lasów i pól oraz wyśmienite wegańskie posiłki przygotowywane w większości na kuchni opalanej drewnem.

Marek Migała


Warsztat rozpoczynamy 29 kwietnia zajęciami o godzinie 17:00 a kończymy obiadem 3 maja ok. godz. 13:00


Marek Migała – dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Junior 3. Praktykuje jogę od 24 lat, uczy od 18 lat. Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Specjalizuje się w terapeutycznym aspekcie jogi. Cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy. Również dokształca się nadal w ramach swojej pracy zawodowej, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Obecnie prowadzi zajęcia jogi w Joga Centrum oraz pracuje we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.(więcej)


„Tęczowa Dolina” mieści się w nowym ośrodku niedaleko Bochni w Beskidzie Wyspowym. Szczególne położenie i uroda tego miejsca sprawia, że chętnie się do niego wraca. Czyste powietrze, zdrowe wegańskie jedzenie przygotowane z własnych ekologicznych produktów oraz niezwykła atmosfera sprzyjają wyciszeniu, regeneracji, odzyskaniu spokoju ciała i ducha.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wspólne łazienki znajdują się na korytarzu. Prosimy o zabranie własnych ręczników.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.teczowadolina.pl


KOSZT WARSZTATU

890 zł/osoby – obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie oraz pełen program kursu.

Osoby towarzyszące minus 200 zł.


REZERWACJA

W związku z ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Aby zarezerwować miejsce należy przesłać zgłoszenie na adres: kontakt@przystanekjoga.pl lub zadzwonić pod nr tel. 506 102 529.


DOJAZD

Szkoła Życia „Tęczowa Dolina”
Rozdziele 145
32-731 Żegocina

Samochodem z Krakowa – przez Wieliczkę, Gdów, Łapanów, Żegocinę, w Rozdzielu zakręt w lewo przy szkole i dalej zakręt w lewo przy schronisku.

Autobusy i busy z Bochni – ok. 40 min. jazdy.

Autobusy i busy z Krakowa – ok. 1 godz. 40 min. jazdy.

Dla osób przyjeżdżających pociągiem lub busem istnieje możliwość dowiezienia do ośrodka po wcześniejszym ustaleniu.

 

Zapraszam do wspólnej praktyki

Marek Migała