Zaznacz stronę
Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego zakończenia 2014 i powitania 2015 roku, praktykując jogę w miejscu, którego tradycją jest spokój i harmonia. Warsztat ukierunkowany na pogłębienie umiejętności pracy w asanach. Ważnym elementem naszej praktyki będzie wykorzystanie asany jako narzędzia dążenia do wewnętrznej równowagi – balansu, poprawy funkcjonowania naszego ciała, stawów, mięśni oraz układu nerwowego. Będzie również czas na omawianie indywidualnych problemów, napotykanych zarówno w czasie ćwiczenia jogi jak i w życiu codziennym, oraz dopasowywanie do nich praktyki. A wszystko to odbędzie się w Tęczowej Dolinie, miejscu, które ma swoją historię i tradycję. Energia tego miejsca i osób, które je stworzyły i tam pracują, sprzyja poszukiwaniu wewnętrznej mądrości. Wyjątkowo dba się tam aby człowiek był w bliskim kontakcie z naturą, nie tylko naturą otoczenia ale też naturą swoich wewnętrznych potrzeb.
Zapraszam serdecznie,
Marek Migała

Warsztat rozpoczynamy zajęciami w sobotę 27 grudnia o godz. 17.00 a kończymy obiadem w czwartek 1 stycznia ok. godz. 13.00.

JOGA

Marek Migała – dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Junior 1. Praktykuje jogę od 21 lat, uczy od 14 lat. Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Specjalizuje się w terapeutycznym aspekcie jogi. Cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy. Również dokształca się nadal w ramach swojej pracy zawodowej, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach – jest w trakcie szkoleń z zakresu anatomii powięziowej. Obecnie prowadzi zajęcia jogi w Joga Centrum oraz pracuje we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.

MIEJSCE

„Tęczowa Dolina” mieści się w nowym ośrodku niedaleko Bochni w Beskidzie Wyspowym. Szczególne położenie i uroda tego miejsca sprawia, że chętnie się do niego wraca. Czyste powietrze, zdrowe wegetariańskie jedzenie przygotowane z własnych ekologicznych produktów oraz niezwykła atmosfera sprzyjają wyciszeniu, regeneracji, odzyskaniu spokoju ciała i ducha.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wspólne łazienki znajdują się na korytarzu. Prosimy o zabranie własnych ręczników.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.teczowadolina.pl

WYŻYWIENIE

Będą to zdrowe, pełnowartościowe i smaczne posiłki wegetariańskie przygotowane na bazie świeżych, nie-przetworzonych produktów pochodzących głównie z własnego gospodarstwa.

SYLWESTER

W wieczór sylwestrowy udamy się na spacer po lesie z pochodniami, zapalimy duże ognisko, usiądziemy przy obfitującym w pyszne potrawy stole i wspólnie powitamy Nowy Rok.

ATRAKCJE

Jeżeli dopisze pogoda i będzie dużo śniegu okoliczne lasy są idealnym miejscem do uprawiania nordic walking’u lub narciarstwa biegowego.

NARTY

Miłośnicy białego szaleństwa w odległości ok. 15 km od ośrodka znajdą doskonale przygotowaną Stację Narciarską „Laskowa-Kamionna”. Znajdują się tam: 3 wyciągi orczykowe, czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, trasy dla początkujących i zaawansowanych, serwis narciarski, wypożyczalnia nart i snowboardów, sklepy z akcesoriami dla narciarzy oraz szkoła narciarska. Najdłuższa trasa ma 2005m a suma wszystkich tras zjazdowych wynosi blisko 4000 m. Stok jest oświetlony i sztucznie śnieżony. Więcej informacji na stronie http://www.laskowa-ski.pl/.

KOSZT WARSZTATU

1100 zł/osoby – obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie oraz pełen program kursu.

REZERWACJA

W związku z ograniczoną liczba miejsc zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Aby zarezerwować miejsce należy przesłać zgłoszenie na adresmarek.migala@wp.pl lub zadzwonić pod nr tel. 506 102 529.

DOJAZD

Szkoła Życia „Tęczowa Dolina”
Rozdziele 145
32-731 Żegocina

Samochodem z Krakowa – przez Wieliczkę, Gdów, Łapanów, Żegocinę, w Rozdzielu zakręt w lewo przy szkole i dalej zakręt w lewo przy schronisku.

Autobusy i busy z Bochni – ok. 40 min. jazdy.

Autobusy i busy z Krakowa – ok. 1 godz. 40 min. jazdy.

Dla osób przyjeżdżających pociągiem lub busem istnieje możliwość dowiezienia do ośrodka po wcześniejszym ustaleniu.

 

Zapraszam do wspólnej praktyki

Marek Migała