Zaznacz stronę

Proponujemy Państwu spędzenie majowego długiego weekendu w aktywny sposób, ze szczególnym zwróceniem uwagi na dobroczynne działanie jogi dla naszego organizmu. Zajęcia jogi prowadzone przez Marka Migała jak zwykle obfitować będą w szeroki komentarz dotyczący pracy w różnych problemach narządu ruchu. Uzupełnieniem prozdrowotnych właściwości jogi będzie dieta oczyszczająca bazująca na owocach, warzywach, kaszy jaglanej i świeżo wyciskanych sokach, bez nabiału, glutenu, cukru i przetworzonej żywności. 


 

Zajęcia jogi poprowadzi Marek Migała – dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Junior 2. Praktykuje jogę od 24 lat, uczy od 18 lat. Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Specjalizuje się w terapeutycznym aspekcie jogi. Cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy. Również dokształca się nadal w ramach swojej pracy zawodowej, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Obecnie prowadzi zajęcia jogi w Joga Centrum oraz pracuje we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.(więcej)

RAJSZEW PROJECT
Dom mieści się przy ul. Konwaliowej 15 w Rajszewie, na zagospodarowanej, prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Na terenie ośrodka znajdują się: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Można udać się spacerem nad Wisłę ( 1 km) lub do pobliskiego lasu. Niedaleko znajdują się też: rezerwat przyrody, pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa.
Celem założycieli tego jogicznego miejsca jest przede wszystkim propagowanie zdrowego stylu życia. Stworzyli oni ciepły dom, w którym można w spokoju i ciszy zregenerować siły, odpocząć od codziennego zgiełku i z dystansem spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość. Jedzenie wegetariańskie, kharma joga, brak telewizji, ograniczenie rozmów prze komórki – to tylko niektóre zasady jakimi kierują się właściciele domu. Więcej informacji na stronie http://www.rajszewproject.pl/orazhttps://www.facebook.com/RajszewProject – zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z umywalkami, wspólne łazienki znajdują się na korytarzu. Pokoje są wyposażone we wszystkie potrzebne rzeczy, prosimy jedynie o zabranie ręczników.
Dodatkowo do dyspozycji gości:
– pokój herbaciany
– sala kominkowa/seminaryjna 60m
– sala gimnastyczna z zapleczem 100 m
– jadalnia i sauna (dodatkowo płatna)

WYŻYWIENIE
Dominować będzie kuchnia wegańska. Podstawą posiłków będą świeże warzywa i kasza jaglana oraz świeżo wyciskane soki. Będą to zdrowe, pełnowartościowe i smaczne posiłki przygotowane pod czujnym okiem właścicielki ośrodka Eli Michałkiewicz. Jej pasją obok jogi jest propagowanie zdrowego stylu życia. Zawsze chętnie służy informacjami i radami jak prawidłowo łączyć i komponować produkty aby jedzenie służyło naszemu zdrowiu. 


 

PLAN WARSZTATU

Piątek 29 kwietnia:
17:30 – 19:00 – sesja jogi
19:30 – kolacja

Sobota 30 kwietnia – poniedziałek 2 maja:
08:00 – 09:00 – praca z oddechem
09:00 – 09.30 – herbata/owoce
09:30 – 12:30 – sesja jogi
13:00 – obiad
16:00 – 18:30 – sesja jogi
19:00 – kolacja
20:00 – medytacja

Wtorek 3 maja:
08:00 – 09:00 – praca z oddechem
09:00 – 09.30 – herbata/owoce
09:30 – 12:30 – sesja jogi
13:00 – obiad i zakończenie warsztatu

Proponowany plan warsztatu może ulec zmianie w zależności od potrzeb uczestników.

Prosimy o zabranie ze sobą mat do jogi, pozostały sprzęt będzie na miejscu. Istnieje możliwość wypożyczenia maty w ośrodku.


 

KOSZT WARSZTATU
Koszt warsztatu to:
880 zł/osoby – obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie oraz pełen program kursu.
Zaliczka w wysokości 100 zł/osoby płatana w ciągu 7 dni od zgłoszenia.

Istnieje możliwość pozostania kontynuowania diety oczyszczającej i pozostania w ośrodku do 7/8 maja. W tym celu proszę o wcześniejszy kontakt.

REZERWACJA
W związku z ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Aby zarezerwować miejsce należy przesłać zgłoszenie na adres kontakt@przystanekjoga.pl lub zadzwonić pod nr tel. 506 102 529 oraz wpłacić zaliczkę na konto nr: 98 1160 2202 0000 0002 3627 9885 (Elżbieta Michałkiewicz, 04-865 Warszawa, ul. Romantyczna 2a). W tytule przelewu prosimy wpisać: „rezerwacja pobytu 29.04 – 3.05.2016” (jeżeli przelew nie jest dokonywany z konta osobistego uczestnika warsztatu, prosimy o wpisanie dodatkowo imienia i nazwiska osoby, za którą została zapłacona zaliczka).

W przypadku braku wpłaty w ciągu 7 dni od przesłania zgłoszenia rezerwacja zostanie anulowana.
Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.

DOJAZD
Wieś Rajszew znajduje się w gminie Jabłonna, przy drodze nr 630 Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki (mapa). Dojechać można linią autobusową Translud z Warszawy – czas przejazdu ok. 40 minut (http://www.translud.pl/rc14/modules/news/ Linie 2 i 6 – odjazd z Warszawy z przystanku pod Domami Towarowymi Centrum)

Zapraszam do wspólnej praktyki,
Marek Migała
www.przystanekjoga.pl
https://www.facebook.com/PrzystanekJog